Konferanse
2. - 3. mars 2023
Kvitfjell
Summit Kvitfjell
Snowballkonferansen og Russisprangkonferansen
Den nasjonale reiselivskonferansen Snowballkonferansen arrangeres i år for 12. gang sammen med Russisprangkonferansen. I år som en del av Summit Kvitfjell, næringslivsuka på snø.
Den nasjonale reiselivskonferansen Snowballkonferansen arrangeres i år for 12. gang. Denne gangen med helt nye kulisser. Fokuset er bærekraftig destinasjonsutvikling, arrangementsturisme samt hvordan lykkes hele året.
Snowballkonferansen er en av de tre viktige nasjonale konferansene for reiselivet. Nå tar konferansen et steg videre og blir en del av World Cup-arrangementene i Kvitfjell. To konferansedager, lagt bokstavelig talt PÅ snø. Dette gleder vi oss til!
Flere kurs
Matkurs «Frokost i fokus»
MÅLET med kurset er å bli inspirert til hvordan din bedrift kan heve kvaliteten på frokosten gjennom enkle tiltak.
GA4 kurs og workshop
24 okt 22 | Vi inviterer til workshop for introduksjon til og opplæring i Google Analytics 4.
Historiefortellingskurs
9. – 10. november 2022 | Kursholder Ann-Jorid Pedersen deler praktiske tips og råd for å bygge bedre historier og veileder deltakerne i muntlig fortelling.
Oppsett av GA4 og workshop med intro og opplæring
I samarbeid med Tur Digital setter vi opp en workshop for introduksjon til og opplæring i Google Analytics 4
Digitalt kompetanseprogram for reiselivet
6. mai 22 | Digitalt kompetanseprogram for reiselivsaktører i Innlandet.
Skrivekurs for nett og sosiale medier
Definer din egen historie og særtrekk og bli bedre til å formidle bedriftens identitet til kunden på nett og i sosiale medier.